Ισοπαλία στο ντέρμπι

11/12/2018 - 19:47

Ο ΑΠΟΕΛ εξήλθε ισόπαλος 2-2 με την Ανόρθωση στο ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Μπόουλινγκ και έπεσε στη 2η θέση της βαθμολογίας. Την ερχόμενη Δευτέρα η ομάδα μας θα... See more

Νίκη στο ντέρμπι και κορυφή

30/11/2018 - 11:57

Ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε τους Aradippou Bowlers με 4-0 στο ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Μπόουλινγκ και ανέβηκε στην κορυφή της βαθμολογίας.

... See more

Επιστροφή στις νίκες με ρεκόρ!

20/11/2018 - 19:13

Μετά από πάρα πολύ καλή εμφάνιση ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε εύκολα τους Three Plus One με 4-0 για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Μπόουλινγκ και επέστρεψε στις επιτυχίες.

Πρώτη ήττα στον Μπόουλινγκ

14/11/2018 - 18:43

Ο ΑΠΟΕΛ ηττήθηκε από την Ανόρθωση με 3-1 στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Bowling.

Η ομάδα μας παρουσιάστηκε κατώτερη... See more

Νίκη στην πρεμιέρα

07/11/2018 - 14:42

Νικηφόρο ήταν το ξεκίνημα του ΑΠΟΕΛ στο πρωτάθλημα Μπόουλινγκ. Η ομάδα μας κέρδισε πολύ πιο δύσκολα από ότι δείχνει το 4-0 τους Crocodiles και μπήκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στο... See more

Στον ΑΠΟΕΛ ο πρώτος τίτλος

04/11/2018 - 09:27

Τον πρώτο τίτλο της νέας αγωνιστικής περιόδου στο Μπόουλινγκ κατέκτησε ο ΑΠΟΕΛ που κέρδισε την Ανόρθωση με 3-1 και πανηγύρισε το Super Cup.

Γαλαζοκίτρινο το κύπελλο στο Μπόουλινγκ

03/06/2018 - 20:40

Το παγκύπριο κύπελλο Summer Cup κατέκτησε η ομάδα Μπόουλινγκ του ΑΠΟΕΛ. Kέρδισε στον τελικό τους Rangers και ολοκλήρωσε με τον καλύτερο τρόπο τη φετινή χρονιά.

Πρωταθλητής στο Μπόουλινγκ ο ΑΠΟΕΛ! (Δηλώσεις Κώστα Μίτσιγγα)

08/05/2018 - 18:30

Το δεύτερο συνεχόμενο πρωτάθλημα πανηγυρίζει η ομάδα Μπόουλινγκ του ΑΠΟΕΛ. Η ομάδα μας έπειτα από 20 αγωνιστικές, τερμάτισε στην 1η θέση του βαθμολογικού πίνακα και ετοιμάζεται για το παγκύπριο πρωτάθλημα που θα... See more