Δεύτερη και τρίτη θέση στον αγώνα «Across The Island»

15/10/2018 - 10:39

Τρεις αθλητές εκπροσώπησαν τον ΑΠΟΕΛ στον 10 αγώνα κυπέλλου Ορεινής Ποδηλασίας «Across The Island» που διεξήχθη την Κυριακή 14 Οκτωβρίου, με σημείο εκκίνησης την Πόλη Χρυσοχούς και... See more

Δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα ομαδικής χρονομέτρησης

11/10/2018 - 15:10

Τη 2η θέση στο πρωτάθλημα ομαδικής χρονομέτρησης κατέκτησε η ποδηλατική ομάδα του ΑΠΟΕΛ στο χθεσινό βροχερό αγώνα που διεξήχθη στη Λάρνακα, απόστασης 63 χιλιομέτρων.

... See more

Πολλά μετάλλια στον αγώνα «ΑΠΟΕΛ CIRCUIT RACE»

07/10/2018 - 23:07

Εφτά από τους 15 γαλαζοκίτρινους ποδηλάτες, διακρίθηκαν στον 10ο αγώνα Κυπέλλου Δρόμου «ΑΠΟΕΛ CIRCUIT RACE» που διοργανώθηκε από το Σωματείο μας και ήταν αφιερωμένος στη... See more

Πολλές διακρίσεις στον 9ο αγώνα Κυπέλλου

01/10/2018 - 01:44

Πολλές διακρίσεις είχε ο ΑΠΟΕΛ στον 9ο αγώνα Κυπέλλου Δρόμου «AlambraRoadRace» που διεξήχθη την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου, με σημείο εκκίνησης και τερματισμού την Αλάμπρα.

Πρώτες θέσεις στον Λυθροδόντα

24/09/2018 - 10:24

Έξι συμμετοχές και δυο πρωτεία ήταν ο απολογισμός του ΑΠΟΕΛ στον 9ο αγώνα κυπέλλου ορεινής Ποδηλασίας «Lythrodontas MTB Challenge» που έλαβε χώρα στον Λυθροδόντα την περασμένη Κυριακή... See more

Πρωτεία και δεύτερη θέση στην Τόχνη

17/09/2018 - 00:33

Τρεις από τους τέσσερις αθλητές του ΑΠΟΕΛ διακρίθηκαν στον 8ο αγώνα Κυπέλλου Ορεινής Ποδηλασίας «Tochni Contour MTB Race 2018» που διεξήχθη το περασμένο Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου στο... See more

Πρώτες και τρίτη θέση στον 8ο αγώνα κυπέλλου

10/09/2018 - 20:08

Τρεις από τους εφτά ποδηλάτες του ΑΠΟΕΛ διακρίθηκαν στον 8ο αγώνα κυπέλλου που διεξήχθη την Κυριακή 09 Σεπτεμβρίου στην περιοχή Παλαιχωρίου. Η ομάδα μας κατέκτησε 2 πρώτες και 1 τρίτη... See more

Kαλή παρουσία στον τελικό του UCI Gran Fondo World Championships 2018

02/09/2018 - 23:53

Τρεις ποδηλάτες εκπροσώπησαν τον ΑΠΟΕΛ στον τελικό του UCI Gran Fondo World Championships 2018 που έλαβε χώρα στην πόλη Βαρέζε της Ιταλίας. Οι Κωνσταντίνος Αντωνίου, Πολύβιος... See more