Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Τοξοβολίας

04/08/2017 - 10:54

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το περσινό πρωτάθλημα Τοξοβολίας για τον ΑΠΟΕΛ, τα αποτελέσματα του οποίου επικυρώθηκαν πρόσφατα. Η ομάδα μας συμμετείχε με 13 συνολικά αθλητές στην Α’ και Β'... See more

Πολλά μετάλλια στην τελευταία αγωνιστική Τοξοβολίας

10/05/2017 - 11:36

Απόλυτα επιτυχημένη ήταν η τελευταία αγωνιστική στο πρωτάθλημα τοξοβολίας για τον ΑΠΟΕΛ. Τα γαλαζοκίτρινα βέλη βρήκαν πάλι στόχο και χάρισαν πολλές διακρίσεις στο τμήμα μας. ... See more

Τα γαλαζοκίτρινα βέλη βρήκαν και πάλι στόχο

10/04/2017 - 15:41

Τα γαλαζοκίτρινα βέλη βρήκαν για ακόμα μια αγωνιστική στόχο. Οι τοξοβόλοι του ΑΠΟΕΛ κατέκτησαν 6 μετάλλια και ολοκλήρωσαν με μεγάλη επιτυχία την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.... See more

Οχτώ μετάλλια στην 4η αγωνιστική Τοξοβολίας

20/03/2017 - 14:40

Μεγάλη επιτυχία σημείωσαν οι τοξοβόλοι του ΑΠΟΕΛ στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος, η οποία έλαβε χώρα στις εγκαταστάσεις του Μακαρείου Σταδίου το σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαρτίου... See more

Εφτά μετάλλια και 4η θέση στο ομαδικό Τοξοβολίας

13/02/2017 - 15:41

Το σαββατοκύριακο 11 και 12 Φεβρουαρίου διεξήχθη ο 3ος αγώνας του Πακύπριου Πρωταθλήματος Α’ και Β’ Κατηγορίας, αλλά και των Ακαδημιών Τοξοβολίας.

... See more

Πρώτη και δεύτερες θέσεις στην πρεμιέρα

25/10/2016 - 00:43

Το Σάββατο 22 Οκτωβρίου διεξήχθη η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Τοξοβολίας Β’ Κατηγορίας και Ακαδημιών Λευκωσίας – Λάρνακας

Ο ΑΠΟΕΛ... See more

Αποκλεισμός στην προκριματική φάση

11/10/2016 - 14:40

Σε κακή ημέρα βρέθηκαν οι τοξοβόλοι του ΑΠΟΕΛ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, η οποία διεξήχθη την Κυριακή 09 Οκτωβρίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Μακαρίου σταδίου.... See more

Αρχίζει το Πρωτάθλημα Τοξοβολίας

07/10/2016 - 00:54

Με στόχο μια καλύτερη θέση από την τέταρτη που κατέλαβε την περσινή περίοδο στο Πρωτάθλημα Τοξοβολίας θα αρχίσει τη φετινή χρονιά ο ΑΠΟΕΛ.