Ανασύνταξη με στόχο τα πλέι οφ (ΦΩΤΟΣ)

15/12/2017 - 22:33

Ο ΑΠΟΕΛ ηττήθηκε από τον πρωτοπόρο της βαθμολογίας Παφιακό στο Λευκόθεο με 3-1 σετ για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας και ισοφάρισε σε 1-1 τις νίκες.

Το επόμενο παιχνίδι για την ομάδα μας θα... See more

Λύγισε στις λεπτομέρειες…

15/12/2017 - 22:20

Πάλεψε όσο μπορούσε. Έκανε σπουδαίο παιχνίδι, κατέβαλε κάθε δυνατή προσπάθεια όμως στο τέλος λύγισε στις λεπτομέρειες. Η ομάδα χειροσφαίρισης του Σωματείου μας γνώρισε την ήττα στο μεγάλο ντέρμπι της αγωνιστικής από... See more

Θέλει νίκη στο ντέρμπι!

15/12/2017 - 10:01

Η ομάδα χειροσφαίρισης του Σωματείου μας έχει ένα ακόμα μεγάλο παιχνίδι. Σήμερα στις 20:00 φιλοξενεί το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου στο κλειστό του Λυκείου Στροβόλου και θέλει να δώσει συνέχεια στις επιτυχίες ... See more

Δύσκολο και σημαντικό παιχνίδι

15/12/2017 - 00:27

Η άμεση επιστροφή στις επιτυχίες είναι ο μοναδικός στόχος του ΑΠΟΕΛ στο αποψινό παιχνίδι με τον Παφιακό στο Λευκόθεο (20:00) για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας.... See more

3η σερί νίκη

14/12/2017 - 22:27

Την 3η συναπτή νίκη και όγδοη στο φετινό πρωτάθλημα Futsal πανηγύρισε ο ΑΠΟΕΛ. Η... See more

Νέος Γενικός Γραμματέας ο Θανάσης Χριστοφόρου

14/12/2017 - 12:23

Στη θέση του Γενικού Γραμματέα του Σωματείου ΑΠΟΕΛ διορίστηκε ο Θανάσης Χριστοφόρου, ο οποίος θα αντικαταστήσει τον Χρίστο Χατζηκυριάκου.

... See more

Διπλό με στόχο την κορυφή

14/12/2017 - 00:03

Η νίκη είναι ο αδιαπραγμάτευτος στόχος του ΑΠΟΕΛ στο σημερινό παιχνίδι με τον Εθνικό Λατσιών στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Futsal. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Λύκειο... See more

Ολοκλήρωσε με νίκη το 2017

13/12/2017 - 23:56

Ακόμη μια πολύ σημαντική νίκη σημείωσε ο ΑΠΟΕΛ στο πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης. Στον τελευταίο αγώνα του 2017 η ομάδα μας επιβλήθηκε του Ευαγόρα Λατακάμιας με 3-1 στο "... See more