Το Σάββατο (21/4) το Fun Day της Ακαδημίας Πετοσφαίρισης του Θρύλου

17/04/2018 - 11:11

Μία ημέρα γεμάτη ΑΠΟΕΛ και Πετόσφαιρα θα έχουν την ευκαιρία να ζήσουν τα παιδιά της Ακαδημίας Πετοσφαίρισης του Θρύλου, το Σάββατο, 21 Απριλίου.

... See more

To πρόγραμμα του Αυτοκράτορα γι' αυτή την βδομάδα (16/4 - 22/4)

16/04/2018 - 16:50

Πλούσιο το μενού και αυτή την βδομάδα το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ μας.

Την αρχή κάνει η ομάδα μπόουλινγκ η οποία αντιμετωπίζει στις 19:30 τους Αραδίππου Bowlers ενώ την Τετάρτη παίρνουν την σκυτάλη Καλαθόσφαιρα... See more

Με τσαμπουκά κερδίσαμε τους πρωταθλητές

13/04/2018 - 23:00

Μετά από εκπληκτική εμφάνιση, την καλύτερη στη φετινή περίοδο, το ΑΠΟΕΛ κέρδισε τον πρωταθλητή Παφιακό στο Λευκόθεο με 3-1 σετ στον πρώτο αγώνα της ημιτελικής φάσης του κυπέλλου Πετόσφαιρας. Την ερχόμενη Παρασκευή... See more

Με μυαλό και συγκέντρωση κόντρα στους πρωταθλητές

12/04/2018 - 23:56

Το ΑΠΟΕΛ θα φιλοξενήσει σήμερα τον Παφιακό στο πλαίσιο του πρώτου αγώνα για την ημιτελική φάση του κυπέλλου Πετόσφαιρας. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Λευκόθεο στις 20:00.

Εύκολη πρόκριση με 6-0 σετ

30/03/2018 - 21:03

Ακόμη ένα εύκολο βράδυ απέναντι στην Ολυμπιάς Φρενάρου είχε η πετοσφαιρική ομάδα του ΑΠΟΕΛ που προκρίθηκε στην ημιτελική φάση του Κυπέλλου Πετόσφαιρας με δεύτερη νίκη (3-0) και χωρίς... See more

Μεγάλο και αδιαφιλονίκητο φαβορί

29/03/2018 - 21:00

Την πρόκριση στην ημιτελική φάση του κυπέλλου Πετόσφαιρας αναμένεται να εξασφαλίσει σήμερα το ΑΠΟΕΛ στον επαναληπτικό αγώνα ενάντια στην Ολυμπιάς Φρενάρου. Το παιχνίδι θα διεξαχθεί στο... See more

Το ΑΠΟΕΛίστικο πρόγραμμα (26/3/2018-01/4/2018)

27/03/2018 - 13:01

Στην τελική ευθεία μπαίνουν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων μας.

Την Δευτέρα το τμήμα μπόουλιγκ επικράτησε του Rock N Bowl στο ντέρμπι της αγωνιστικής και ευχόμαστε η συνέχεια να είναι ανάλογη και στα... See more

Φαβορί για την πρόκριση

23/03/2018 - 21:16

Εύκολο βράδυ είχε η ομάδα μας απέναντι στην Ολυμπιάς Φρενάρου στο κλειστό του Λυκείου «Φώτης Πίττας». Κέρδισε με 3-0 στο πλαίσιο του πρώτου αγώνα της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου... See more