Μεγάλη εμφάνιση και 1 βαθμός

15/12/2018 - 00:32

Σ’ ένα παιχνίδι διαφήμιση της κυπριακής πετόσφαιρας, ο ΑΠΟΕΛ έδωσε τα πάντα στο παρκέ του Λευκόθεου απέναντι στην Ομόνοια, επέστρεψε από το 0-2, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερε να... See more

Στο ντέρμπι για την έκπληξη

14/12/2018 - 01:07

Ο ΑΠΟΕΛ θα φιλοξενήσει την Ομόνοια στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Λευκόθεο στις 20:00.

... See more

Τεράστιο διπλό και τέλος στην αρνητική παράδοση

07/12/2018 - 21:18

Η αρνητικότατη παράδοση που συνόδευε τον ΑΠΟΕΛ στο «Σπύρος Κυπριανού» απέναντι στη Νέα Σαλαμίνα, επιτέλους έλαβε τέλος. Η ομάδα μας κέρδισε για πρώτη φορά τους ερυθρόλευκους στο... See more

Να βάλει τέλος στην παράδοση και να πάρει τη ρεβάνς!

06/12/2018 - 23:31

Τεράστιας βαθμολογικής σημασίας αγώνα, δίνει απόψε (20:00) η πετοσφαιρική μας ομάδα στo πλαίσιo της 8ης αγωνιστικής -και 1ης του δεύτερου γύρου-, απέναντι στη Νέα Σαλαμίνα στο «Σπύρος... See more

Δεν τα κατάφερε απέναντι στον Παφιακό

03/12/2018 - 22:55

Την ήττα γνώρισε ο πετοσφαιρικός ΑΠΟΕΛ απέναντι στον πρωταθλητή Παφιακό. Οι αθλητές του Λούη Λοϊζου πάλεψαν σε όλα τα σετ, αλλά ηττήθηκαν από την ομάδα της Πάφου με σκορ 1-3.

Ο Θρύλος έχασε στο πρώτο σετ με... See more

Με ανεβασμένη ψυχολογία για τη νίκη

02/12/2018 - 17:40

Τη νίκη στο εξ αναβολής παιχνίδι με τον Παφιακό για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας στοχεύει να πάρει απόψε ο ΑΠΟΕΛ. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Λευκόθεο στις... See more

Διπλό στο Θεμιστόκλειο ο Θρύλος!

30/11/2018 - 22:42

Σημαντικό διπλό στο Θεμιστόκλειο πήρε ο ΑΠΟΕΛ σε βάρος της Ανόρθωσης με 2-3 σετ για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας. Σ’ ένα πολύ καλό παιχνίδι η ομάδα μας παρουσιάστηκε... See more

Στη Λεμεσό για την 6η διαδοχική νίκη

29/11/2018 - 21:14

Στη Λεμεσό για να πετύχει ακόμη μια νίκη, την 3η στη σειρά, επί της Ανόρθωσης θα μεταβεί σήμερα ο ΑΠΟΕΛ στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας. Ο αγώνας θα... See more