Άλωσε τη Δερύνεια και ήρθε 3ος μετά από 19 χρόνια

02/04/2019 - 01:03

Με τον καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε μια άκρως πετυχημένη σεζόν για τη πετοσφαιρική μας ομάδα. Ο ΑΠΟΕΛ νίκησε εκ νέου την Αναγέννηση μέσα στη Δερύνεια με 2-3 σετ, έκανε το 4-2 στη σειρά... See more

Προβάδισμα για την 3η θέση

29/03/2019 - 21:44

Ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε την Αναγέννηση Δερύνειας με 3-0 σετ στο Λευκόθεο και απέκτησε προβάδισμα για κατάληψη της 3ης θέσης στο πρωτάθλημα Πετόσφαιρας μετά από 19 χρόνια. Την ερχόμενη Δευτέρα... See more

Να πάρει προβάδισμα και να αγκαλιάσει την 3η θέση

29/03/2019 - 11:10

Μετά από την επιβλητική και μεστή εμφάνιση στη Δερύνεια, ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε την Αναγέννηση με 0-3 σετ και ισοφάρισε τη σειρά για τις θέσεις 3-4 σε 2-2. Σήμερα στο Λευκόθεο η ομάδα μας... See more

Ήταν σοβαρός και επιβλήθηκε στη Δερύνεια

25/03/2019 - 22:27

Με μια εμφάνιση ανάλογη του φετινού ΑΠΟΕΛ, η ομάδα μας πέρασε εύκολα από τη Δερύνεια. Κέρδισε την Αναγέννηση με 0-3 σετ, απάντησε στο μπρέικ και ισοφάρισε τη σειρά για τις θέσεις 3-4... See more

Ήττα από την Αναγέννηση Δερύνειας

22/03/2019 - 22:05

Ο ΑΠΟΕΛ ηττήθηκε από την Αναγέννηση Δερύνειας στο Λευκόθεο με 1-3 σετ στον 1ο αγώνα για τις θέσεις 3-4 του πρωταθλήματος Πετόσφαιρας. Η ομάδα μας χάνει με 1-2 στις νίκες και... See more

Με φόντο την 3η θέση μετά από 19 χρόνια

21/03/2019 - 20:17

Μετά τον αποκλεισμό από τον ημιτελικό πρωταθλήματος με 4-3 στις νίκες από τον Παφιακό, η ομάδα μας θέλει τουλάχιστον να διατηρήσει την 3η θέση που κατέκτησε στην κανονική διάρκεια του... See more

Τέλος το όνειρο, στόχος η 3η θέση

16/03/2019 - 00:31

Το όνειρο για είσοδο σε τελικό πλέι οφ έσβησε στην Πάφο για την ομάδα μας και η σειρά κατέληξε στον Παφιακό με 4-3 στις νίκες.

Οι... See more

Ραντεβού με την ιστορία!

14/03/2019 - 20:45

Ραντεβού με την ιστορία έχει απόψε η πετοσφαιρική ομάδα του ΑΠΟΕΛ, καθώς σε πιθανή νίκη του στον 5ο και τελευταίο ημιτελικό απέναντι στον Παφιακό, θα προκριθεί στον τελικό... See more